کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و محصولات سیمرغ صنعت به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وب‏‌سایت سیمرغ صنعت هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی، ویدئوهای رسانه تصویری و سایر خدمات ارائه شده توسط سیمرغ صنعت به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین سیمرغ صنعت از سوی کاربر است.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

 

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های سیمرغ صنعت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های سیمرغ صنعت تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

 

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت‌نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات سیمرغ صنعت اقدام کند.
همچنین از آنجا که سیمرغ صنعت یک فروشگاه آنلاین است، طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند.

 

تعریف فروشنده و شرایط کالاهای فروشندگان

محصولات ارایه شده در وب‌سایت، توسط سیمرغ صنعت از شرکت‌های معتبر و واردکنندگان رسمی و قانونی خریداری یا توسط سیمرغ صنعت تولید وعرضه می‌شود.
- خریداران حداکثر تا 1 روز بعد از ثبت سفارش و قطعی شدن آن، فرصت دارند درخواست ارسال فاکتور را ثبت کنند.
- ازآن جا که تحویل بار و محصولات توسط پست انجام میشود، تاخیر جزئی در تحویل محصولات بدیهی است.
- ممکن است به دلیل حجم بالای سفارشات یا بسته بندی محصولات کالای خریداری شده تا 3 روز کاری دیر تر به شرکت پست تحویل شود. از این رو سیمرغ صنعت جهت تاخیرات به صورت تلفنی با شما در ارتباط خواهد بود
- در صورت بروز تاخیر در پردازش سفارش شما، این موضوع از طریق پیامک یا تماس به شما اطلاع رسانی شده و سیمرغ صنعت تلاش خواهد کرد محصول/محصولات مورد نظر شما را ظرف ۲۴ ساعت تامین کند، درصورت عدم تامین کالا بعد از ۲۴ ساعت، اقلام در انتظار تامین سفارش شما بصورت سیستمی لغو خواهد شد و مبلغ پرداختی به حساب شما عودت داده خواهد شد.
- در شرایط خاص مثل فروش شگفت‌انگیز، احتمال لغو شدن سفارش مربوط به محصولات فروشندگان به دلایلی مانند اتمام موجودی کالا وجود دارد و سیمرغ صنعت مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش را متوقف کند.

- چنانچه کالا تحویلی دچار نقص فنی باشد ، سیمرغ صنعت متعهد به بازگشت یا تعویض کالا تا حداکثر 1 روز کاری خواهد بود

 

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات سیمرغ صنعت استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به سیمرغ صنعت ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که سیمرغ صنعت به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های سیمرغ صنعت از طریق آنها صورت می‌گیرد.
جهت اطلاع‌رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، امکان دارد سیمرغ صنعت برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید

 

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

سیمرغ صنعت به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
سیمرغ صنعت متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت سیمرغ صنعت ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات سیمرغ صنعت ، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط سیمرغ صنعت جزئی از اموال سیمرغ صنعت محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار سیمرغ صنعت است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای دیجی‌کالا محفوظ می‏‌دارد.

WordPress Theme built by Shufflehound. تمامی حقوق برای سیمرغ صنعت محفوظ است